top of page

Depilacja Laserowa Płock

Cena:

od 149 zł

Czas trwania zabiegu:

20 - 90 minut

Rekomendowana ilość zabiegów:

6 - 7

Cel terapii:

trwała redukcja owłosienia

Masz już dosyć podrażnień, wrastających włosków i uporczywych krostek po każdym goleniu? Mamy na to idealne rozwiązanie – zabieg depilacji laserowej laserem diodowym, który pomoże Ci pozbyć się włosów między innymi z twarzy, nóg, pach oraz miejsc intymnych.

Dowiedz się jakie są przeciwwskazania do depilacji laserem, w jaki sposób przygotować się do zabiegu oraz jak dbać o skórę tuż po nim.

Wystarczy tylko kilka zabiegów laserem, po kilkadziesiąt minut każdy, by pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze, oszczędzić czas, pieniądze i… zmartwienia!

Zastanawiasz się kiedy efekty depilacji laserowej będą widoczne? Pierwsze zobaczysz niemal od razu po zabiegu. Aby jednak cieszyć się gładką skórą na stałe, wystarczy kilka zabiegów przeprowadzanych w odstępach czasowych co 6-12 tygodni.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, o tym, czy zabieg będzie mógł się odbyć, zadecyduje jeden z naszych kosmetologów, który podczas darmowej konsultacji wykona próbę laserową i sprawdzi, czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Podczas spotkania określona zostanie również szacunkowa liczba zabiegów, którą będzie należało wykonać, by całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia.

Efekty

Zobacz jakie efekty można uzyskać wykonując ten zabieg.

Efekty Zabiegu Depilacji Laserowej

Gdzie można wykonywać depilację laserową?

Zabieg depilacji laserowej można wykonać na dowolnej partii ciała, z której chcemy pozbyć się owłosienia. W naszym Instytucie oferujemy laserowe usuwanie owłosienia z twarzy (wąsik, broda, policzki, baki), nóg i rąk, pach, pośladków oraz strefy bikini, a także karku, klatki piersiowej, pleców czy brzucha. Po kilku sesjach przy pomocy lasera uzyskujemy gładką skórę bez podrażnień, wrastających włosków czy krostek. Efekt utrzymuje się nawet do kilku lat, w zależności od rodzaju włosa. 

U pań szczególnym zainteresowaniem cieszy się zabieg depilacji laserowej nóg, pach oraz bikini. Z kolei panowie najchętniej wybierają epilację pleców i klatki piersiowej. Bez względu na to, na jakiej partii ciała zastosujemy zabieg depilacji laserowej, efektem jest idealnie gładka skóra bez podrażnień na wiele miesięcy.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserem to najnowocześniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia z dowolnej partii ciała. Wiązka światła lasera wnika w głąb skóry trwale uszkadzając cebulki włosów, dzięki czemu odrastają znacznie wolniej i są o wiele słabsze. Moc światła jest dobierana w zależności od koloru włosa – ciemne włosy posiadające więcej barwnika lepiej wchłaniają wiązkę światła generowaną przez laser diodowy, a tym samym wymagają mniejszej liczby zabiegów i są łatwiejsze od usunięcia. W przypadku włosów jasnych lub siwych metoda laserowa charakteryzuje się nieco mniejszą skutecznością.

Po serii zabiegów epilacji uzyskujemy efekt gładkiej skóry od kilkunastu miesięcy do nawet do kilku lat. Gdy po czasie zaczną pojawiać się pojedyncze słabe włoski, wówczas należy wykonać zabieg przypominający.

Technologia

Poznaj sprzęt lub preparaty za pomocą których wykonujemy ten zabieg.

Depilacja Laserowa - Stosowana Technologia

W naszym instytucie zabiegi epilacji wykonujemy przy użyciu lasera diodowego LightSheer® DUET™.

Chcemy, byś czuła się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego dbamy o jakość sprzętów, na których pracujemy. Zabieg depilacji laserowej wykonywany jest laserem diodowym - LightSheer® DUET™ firmy Lumenis®, który posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).

Na tym urządzeniu pracują najlepsi fachowcy w renomowanych klinikach. Uwielbiamy je przede wszystkim za to, że dzięki niemu zabieg trwałego usuwania owłosienia jest nawet trzy razy szybszy, a przy tym skuteczny, bezpieczny i komfortowy dla naszych klientów. Laser precyzyjnie dociera do cebulek włosa i trwale je niszczy – tak, byś już zawsze mogła cieszyć się gładką i zdrową skórą.

Zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, a dzięki zastosowaniu specjalnego systemu chłodzenia miejsc zabiegowych – również komfortowy i praktycznie bezbolesny.

depilacja laserowa płock.png

Dowiedz się jak wygląda zabieg oraz jak się do niego przygotować?

Postępowanie zabiegowe

Depilacja Laserowa - Postępowanie Zabiegowe

Jest kilka złotych zasad, których należy się trzymać nim przystąpimy do zabiegu depilacji laserowej. Aby jego skuteczność oraz komfort pacjenta były na jak najwyższym poziomie należy zapoznać się z najważniejszymi informacjami oraz zastosować się do kilku kluczowych wskazówek.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

1. Po pierwsze, bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy jednorazową maszynką w miejscu, które zostanie poddane depilacji.

2. Po drugie, na 4-8 tygodni przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej nie wolno w żaden sposób wyrywać włosków – ani pęsetą, ani depilatorem, ani za pomocą wosku.

3. Po trzecie – woda! Pamiętaj, by zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. W dniu zabiegu epilacji wypij ok. 2 litry wody mineralnej.

4. Po czwarte – odstaw peelingi. Na tydzień przed depilacją laserową nie wolno poddawać skóry zabiegom peelingującym.

5. Po piąte – opalenizna. Pamiętaj, żeby nie opalać miejsca zabiegowego na 4-6 tygodni przed planowanym zabiegiem.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Jeśli to Twój pierwszy raz z depilacją laserową, na pewno zastanawiasz się, co Cię czeka. Nie ma jednak powodów do niepokoju.

W pierwszej kolejności kosmetolog dogoli włoski, których nie udało Ci się usunąć samodzielnie. Następnie dokładnie zdezynfekuje głowicę lasera, a potem poprosi Cię o założenie okularów ochronnych. Dopiero teraz zabieg może się rozpocząć.

Na początku kosmetolog zmywalną białą kredką obrysuje fragment ciała poddawany depilacji – po to, aby zabieg wykonać z najwyższą precyzją. Następnie przygotuje dla Ciebie system chłodzenia skóry, by cały proces przebiegł dla Ciebie komfortowo i bezboleśnie.

Kiedy wszystko będzie już gotowe, kosmetolog rozpoczyna depilację laserową, oddając punktowo strzały laserem Light Sheer Duet w miejscu zabiegowym, dociskając głowicę urządzenia do skóry.

Po zakończonym zabiegu kosmetolog nałoży na depilowaną strefę krem lub maść łagodzącą ewentualne podrażnienia, które mogą się pojawić.

Ważne informacje po zabiegu depilacji laserowej

Koniecznie przeczytaj kilka porad od naszych ekspertów, jak dbać o skórę po depilacji laserowej, by cieszyć się najlepszymi efektami.

1. Unikaj opalania miejsca zabiegowego przez minimum 4 tygodnie i chroń skórę stosując kremy anty-UVA i B z filtrem 50.

2. Powtórz zabieg za około 6-12 tygodni (Twój kosmetolog indywidualnie doradzi Ci, kiedy w Twoim przypadku najlepiej będzie wykonać kolejny zabieg).

3. Za Tobą depilacja laserowa twarzy? Na kilka dni zrezygnuj z makijażu, żeby nie podrażniać dodatkowo miejsca zabiegowego.

4. Twoja skóra będzie Ci wdzięczna, jeśli po depilacji laserowej nóg i okolic bikini ubierzesz się w lekkie, zwiewne ubranie, by uniknąć dodatkowych podrażnień.
Przez minimum 2 tygodnie od zabiegu nie stosuj żadnych peelingów w miejscu zabiegowym.

5. Na depilowanym obszarze pojawił się obrzęk, zaczerwienienie lub strupki? Nie martw się, czasem tak bywa! Te dolegliwości powinny zniknąć maksymalnie po kilku dniach, dlatego w tym okresie dbaj o swoją skórę nieco bardziej: stosuj żele bezmydłowe, toniki i mleczka bezalkoholowe, przemywaj obszar zabiegowy czystą wodą. Jeśli depilowałaś pachy, odczekaj kilka dni po zabiegu, zanim użyjesz dezodorantu.

6. Jeśli odczuwasz podrażnienie skóry po depilacji laserowej, możesz użyć środków łagodzących – zasypki, maści Alantan, Bepanthen lub np. Dermopanten.

7. Staraj się nie drażnić skóry np. ręcznikiem. Postaw na osuszanie.

Pamiętaj, że jeśli po zabiegu coś Cię niepokoi, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Przeciwwskazania

Sprawdź wszystkie przeciwwskazania do zabiegu.

Depilacja Laserowa - Przeciwwskazania do Zabiegu

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu depilacji laserowej są:

 • ciąża, karmienie piersią;

 • opalenizna;

 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;

 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;

 • choroba nowotworowa;

 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne
  w miejscu depilacji;

 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska;

 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane;

 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa;

 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem;

 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem;

 • stwardnienie rozsiane

Ceny

Poznaj aktualne ceny zabiegu.

Depilacja Laserem - Ceny Zabiegów

Koszt jednego zabiegu depilacji laserowej w naszym Instytucie waha się od 149 do prawie 600 złotych w zależności od partii ciała. Takie obszary jak wąsik, sutki, kolana, linia brzucha czy stopy to koszt w graniach 149 zł za jednorazową sesję laserem diodowym. Duże obszary, takie jak całe nogi lub ręce to około 600 zł. Warto jednak pamiętać, że w naszej ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych pakietów, które pozwalają oszczędzić nawet do kilkuset złotych przy wyborze całej serii zabiegów epilacji.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym cennikiem usług depilacji laserowej, który znajdziecie Państwo poniżej.

Konsultacja Kosmetologa

cena konsultacji

0 zł

Zabieg
wąsik
sutki
linia brzucha
kolana
stopy
baki
broda
cała twarz
policzki
szyja
klatka piersiowa
plecy
brzuch + linia brzucha
kark
uda + kolana
łydki + stopy
pachy
ramiona
przedramiona
dłonie
bikini pełne + szpara międzypośladkowa
szpara międzypośladkowa
pośladki
całe nogi (czyli uda, kolana, łydki i stopy)
całe ręce (czyli ramiona, przedramiona i dłonie)
zabieg przypominający (po min. 12 mc. od ostatniego zabiegu) *raz na 12 mc.
regularna cena 1 zabiegu
149 zł
149 zł
149 zł
149 zł
149 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
299 zł
598 zł
598 zł
-20% od ceny reg.
cena w PAKIECIE
-
-
-
-
-
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
już od 221,67 zł
-
-
-
Pakiety
mini PAKIET 6-ciu zabiegów na wybrane części ciała
comfort PAKIET 12-stu zabiegów na wybrane części ciała
premium PAKIET 18-stu zabiegów na wybrane części ciała
cena pakietu
1 590 zł
2 990 zł
3 990 zł
 • Wszystkie ceny podane są w PLN.

 • Regulamin sprzedaży pakietów znajduje się tutaj

 • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

 • Pakiety zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami.

 • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Instytutu do indywidualnych potrzeb Klienta.

 • Instytut zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Szczegółowe zasady wnoszenia opłat za udzielane świadczenia określa Regulamin Instytutu zamieszczony na stronie instytutem.pl.

Za zabiegi możesz zapłacić:

gotówką
w salonie po zab.

podczas rezerwacji przez
aplikację Booksy

BLIKiem
po zab.

przelewem
tradycyjnym przed zab.

Aktualne promocje
na Twój zabieg:

Czy wiesz że możesz wykonać
ten zabieg 
za darmo ?

AdobeStock_120125337.jpeg

Opinie naszych Klientów

*****

Szeroki wybór zabiegów, zabiegi dostosowane do potrzeb klientek, fachowa pomoc i porada ze strony pracowników, ceny adekwatne do jakości wykonywanych zabiegów, pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, polecam w 100%!

Magdalena Górska

*****

Super obsługa, miła, dbająca o komfort klienta podczas zabiegu. Dodatkowo ogromna wiedza pracowników, która pozwala na udzielenie odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam!

Karolina Piotrowska

bottom of page