top of page

Kriolipoliza cooltech™ - Zamrażanie Tkanki Tłuszczowej

Cena:

od 375 zł

Czas trwania zabiegu:

70 minut

Rekomendowana ilość zabiegów:

indywidualnie

Cel terapii:

redukcja tkanki tłuszczowej

Myślisz, że każdy zabieg redukcji tkanki tłuszczowej musi być inwazyjny? To nieprawda! Przedstawiamy kriolipolizę cooltech™ - czyli nowoczesny sposób modelowania sylwetki za pomocą… chłodzenia!

Podczas zabiegu kriolipolizy tkanka tłuszczowa jest zamrażana w temperaturze -8 stopni przez 70 minut. W efekcie komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i metabolizowane w sposób fizjologiczny.
Czy to boli? Absolutnie nie! Czy jest bezpieczne? Absolutnie tak!

Urządzenie Cooltech™ zostało poddane rygorystycznym badaniom klinicznym, które dowiodły, że zabiegi z jego wykorzystaniem są bezpieczne, skuteczne i mało inwazyjne.

Na jakich obszarach możesz zastosować kriolipolizę?

Jeśli zmagasz się z trudnościami w redukcji tkanki tłuszczowej szczególnie na brzuchu, ramionach, czy też udach, koniecznie wypróbuj ten zabieg. Jego oszałamiające efekty zobaczysz już po pierwszej sesji.

Efekty

Zobacz jakie efekty można uzyskać wykonując ten zabieg.

Efekty Zabiegu Kriolipolizy

Kiedy zobaczysz pierwsze efekty kriolipolizy?

Wiele pacjentek, które rozważają wybór zabiegu kriolipolizy zadaje sobie pytanie: po jakim czasie od wykonania sesji zobaczą jego pierwsze efekty oraz czy warto się na niego zdecydować. Spieszymy z odpowiedzią na te i inne pytania dotyczące sposobu redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy zimna.

Pierwsze efekty zabiegu kriolipolizy, czyli innymi słowy zamrażania tłuszczu, są widoczne już po upływie 3-4 tygodni. Na pełen rezultat należy poczekać do około 8 tygodni.

Jest to zabieg, który w krótkim czasie zyskał wierne grono zadowolonych klientek, dlatego stanowi doskonałą, bezbolesną i zupełnie bezpieczną alternatywę dla tradycyjnej liposukcji. Efekty zabiegu to redukcja tkanki tłuszczowej nawet do około 30-45%! Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej i zdrowym trybie życia, dzięki którym efekt kriolipolizy będzie nam towarzyszył przez dłuższy czas i będzie jeszcze bardziej zadowalający. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, ujędrnić skórę, poprawić jej sprężystość oraz pozbyć się uporczywego cellulitu, a także usunąć nadmiar toksyn gromadzących się w ciele.

Co to jest kriolipoliza i na czym polega zabieg?

Kriolipoliza to skuteczny, bezbolesny i nieinwazyjny zabieg redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej przy pomocy zimna. Komórki tłuszczowe na skutek działania niskiej temperatury rozpadają się, co w efekcie prowadzi do zmniejszenia obwodu wybranych partii ciała, takich jak uda, brzuch, boczki, ramiona czy pośladki. Po przyłożeniu specjalnej głowicy skóra zostaje zassana oraz schłodzona do temperatury -8 stopni Celsujsza, urządzenie wykonuje jednocześnie masaż próżniowy, który przyspiesza rozbijanie tkanki tłuszczowej i redukuje cellulit w miejscu zabiegu kriolipolizy.

Technologia

Poznaj sprzęt lub preparaty za pomocą których wykonujemy ten zabieg.

Kriolipoliza cooltech® - Stosowana Technologia

Kriolipoliza cooltech®

Cooltech® hiszpańskiej marki Cocoon Medical® to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę. CoolTech® w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

CoolTech® pracuje w -8°C poprzez kontrolowane schładzanie tkanki tłuszczowej w sposób selektywny następuje rozpad komórek tłuszczowych. W trakcie przygotowania do zabiegu na danej partii ciała umieszczane są chłodzące nakładki żelowe, a następnie odpowiednia głowica, której wielkość jest dobierana w zależności od miejsca zabiegowego.

Specjalnie zaprojektowane głowice są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu żadne partie ciała nie zostaną pominięte. Urządzenie idealnie zwalcza tkankę z pośladków, bioder, talii, pleców, ramion i podbródka. Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie skuteczny, pacjent odczuwa lekki chłód i zassanie opornych fałdek.

depilacja laserowa płock.png

Dowiedz się jak wygląda zabieg oraz jak się do niego przygotować?

Postępowanie zabiegowe

Kriolipoliza - Postępowanie Zabiegowe

Dowiedz się jak wygląda zabieg redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy niskiej temperatury, jak się do niego przygotować, a także poznaj najważniejsze zasady, których należy trzymać się bezpośrednio po zabiegu, aby zmaksymalizować jego działanie i utrzymać jak najdłużej pozytywne efekty przeprowadzonej kriolipolizy.

Przygotowanie do zabiegu kriolipolizy

Na początku zaprosimy Cię na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem, który opracuje dokładny i dopasowany do Ciebie plan terapii. Tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Tuż przed zabiegiem należy porządnie się nawodnić. Zalecamy wypicie 2 litrów wody.

Jeśli w okolicach terminu zabiegu wypadła Ci miesiączka, skontaktuj się z nami, przełóż termin i odpoczywaj.

Jak wygląda zabieg kriolipolizy

Kriolipoliza to naprawdę przyjemny i komfortowy zabieg, podczas którego możesz po prostu odpocząć i wyciszyć się.

W pierwszym kroku kosmetolog nałoży specjalny żel i membranę na miejsce zabiegowe, dzięki czemu ograniczony zostaje wszelki dyskomfort odczuwany w trakcie masażu. Następnie zasysa głowicą urządzenia fałd skórny. Tu rozpoczyna się proces kriolipolizy – temperatura zassanego fałdu skórnego zostaje znacząco obniżona, a komórki tłuszczowe uszkodzone.

Zabieg kriolipolizy trwa 70 minut. Możesz wtedy całkowicie się zrelaksować.
Po zabiegu na skórze poddanej zabiegowi może wystąpić zaczerwienienie wywołane kontrolowanym stanem zapalnym. Nie przejmuj się tym, powinno ustąpić w ciągu kilku godzin. Jeśli jednak coś Cię niepokoi po zabiegu – skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich obawach. Jesteśmy dla Ciebie

Zalecenia po zabiegu kriolipolizy

Pamiętaj, że aby utrzymać efekt zabiegu, powinnaś trzymać się kilku bardzo ważnych zasad.

Po pierwsze – przez kilka dni po zabiegu unikaj spożywania pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych i wysokoenergetycznych.

Po drugie – dużo pij! W ciągu 24h po zabiegu wypij ok. 2 litrów wody. Dzięki temu odpowiednio się nawodnisz, a usuwanie toksyn z organizm będzie dużo łatwiejsze.

Po trzecie – zalecamy zmianę stylu życia – wdrożenie aktywności fizycznej i stosowanie zbilansowanej, zdrowej diety.

Przeciwwskazania

Sprawdź wszystkie przeciwwskazania do zabiegu.

Przeciwwskazania do Zabiegu Kriolipolizy

Przed każdym zabiegiem kosmetycznym w naszym Instytucie, również przed zabiegiem kriolipolizy, nasi specjaliści przeprowadzają szczegółowy wywiad z pacjentem oraz bezpłatną konsultację. Warto jednak zapoznać się z listą przeciwwskazań do wykonania zabiegu kriolipolizy, którą prezentujemy poniżej.

 • choroba Raynaud'a;

 • pokrzywka na skutek działania zimna;

 • krioblogulinemia;

 • niewydolność funkcjonowania narządów (poważna choroba wątroby, serca, nerek, itp.);

 • nieuregulowana cukrzyca;

 • infekcja;

 • gorączka;

 • infekcje wirusem HIV, HCV;

 • nowotwór;

 • ciąża, karmienie piersią

 • zmiany skórne chorobowe w obszarze poddawanym zabiegowi;

 • żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenia żył;

 • choroby systemowe oddziaływujące na skórę (toczeń rumieniowaty, zapalenie skórno-mięśniowe, twardzina);

 • miesiączka (w przypadku wykonywania zabiegu na brzuch);

 • ciąża, karmienie piersią;

Ceny

Poznaj aktualne ceny zabiegu.

Kriolipoliza - Ceny Zabiegów

Koszt jednej sesji zabiegu kriolipolizy (przyłożenia 1 głowicy) w naszym Instytucie to 650 zł. Decydując się na pakiet, w skład którego wchodzą dwa przyłożenia dwóch głowic jednocześnie podczas tej samej wizyty, zapłacicie Państwo 1 499 zł. Podczas bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą zostanie ustalona rekomendowana liczba zabiegów, która pozwoli na uzyskanie zadowalających efektów.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym cennikiem zabiegu kriolipolizy, który znajduje poniżej.

Konsultacja Kosmetologa

cena konsultacji

0 zł

Zabieg
przyłożenie 1 głowicy
przyłożenie 2 głowic (równocześnie podczas 1 wizyty)
regularna cena 1 zabiegu
650 zł
850 zł
cena w PAKIECIE
-
749,50 zł
Pakiety
PAKIET 2x2 (2 przyłożenia 2 głowic jednocześnie)
cena pakietu
1 499 zł
 • Wszystkie ceny podane są w PLN.

 • Regulamin sprzedaży pakietów znajduje się tutaj

 • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

 • Pakiety zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami.

 • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Instytutu do indywidualnych potrzeb Klienta.

 • Instytut zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Szczegółowe zasady wnoszenia opłat za udzielane świadczenia określa Regulamin Instytutu zamieszczony na stronie instytutem.pl.

Za zabiegi możesz zapłacić:

gotówką
w salonie po zab.

podczas rezerwacji przez
aplikację Booksy

BLIKiem
po zab.

przelewem
tradycyjnym przed zab.

Aktualne promocje
na Twój zabieg:

Czy wiesz że możesz wykonać
ten zabieg 
za darmo ?

AdobeStock_120125337.jpeg

Opinie naszych Klientów

*****

Szeroki wybór zabiegów, zabiegi dostosowane do potrzeb klientek, fachowa pomoc i porada ze strony pracowników, ceny adekwatne do jakości wykonywanych zabiegów, pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, polecam w 100%!

Magdalena Górska

*****

Super obsługa, miła, dbająca o komfort klienta podczas zabiegu. Dodatkowo ogromna wiedza pracowników, która pozwala na udzielenie odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam!

Karolina Piotrowska

bottom of page