top of page

Zabiegi Mezoterapii Igłowej na Twarz i Skórę Głowy

Cena:

od 300 zł

Czas trwania zabiegu:

45 minut

Rekomendowana ilość zabiegów:

indywidualnie

Cel terapii:

odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Zastanawiasz się, skąd taka popularność mezoterapii igłowej? Bo to wszechstronny zabieg, dzięki któremu można załagodzić lub całkowicie zniwelować wiele problemów skórnych, takich jak na przykład: nadmierne wypadanie włosów, cellulit, blizny i rozstępy, szara, ziemista cera pozbawiona blasku, zmarszczki i utracona jędrność skóry oraz wiele więcej!

Mezoterapia igłowa ma na celu odżywienie skóry, przywrócenie jej świeżości i redukcję niedoskonałości. Dzieje się tak dlatego, że podczas zabiegu, za pomocą cienkiej igły wprowadzane są do skóry właściwej preparaty lecznicze, zawierające m.in. kwas hialuronowy, witaminy, algi, kolagen, DMAE. Każdy koktajl jest dobierany indywidualnie po to, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Twojej skóry.
Zabieg ten znajduje swoje zastosowanie i przynosi spektakularne efekty również w problemach ze skórą głowy (łysienie plackowate, włosy słabe, rzadkie, wymagające silnego odżywienia i wzmocnienia, włosy często poddawane zabiegom fryzjerskim, łysienie androgenowe) oraz przy radzeniu sobie z cellulitem. Dzięki zastosowaniu specjalnego koktajlu oraz indywidualnie zaplanowanego planu terapii, jest w stanie odpowiedzieć na każdy z tych problemów.

Czy to boli? Nie. Przed zabiegiem zawsze nakładamy specjalistyczny preparat znieczulający, dzięki któremu ryzyko odczuwania bólu podczas zabiegu jest praktycznie minimalne.

Kiedy zobaczysz efekty? Pierwsze zmiany zobaczysz już po jednym zabiegu, natomiast aby cieszyć się naprawdę spektakularnym efektem młodej, zregenerowanej i promiennej skóry, należy wykonać pełną kurację. Z reguły obejmuje ona około 5-6 zabiegów powtarzanych co 4 tygodnie.

O tym, jak będzie wyglądał plan kuracji, jak długo potrwa i jakich efektów należy się spodziewać w Twoim indywidualnym przypadku, opowie Ci Twój kosmetolog podczas pierwszej konsultacji.

Efekty

Zobacz jakie efekty można uzyskać wykonując ten zabieg.

Technologia

Poznaj sprzęt lub preparaty za pomocą których wykonujemy ten zabieg.

Podczas mezoterapii igłowej korzystamy jedynie z najlepszych, certyfikowanych koktajli odżywczych, które za pomocą mikroiniekcji wstrzykujemy pod cienką warstwę skóry, na grubość 1-2 mm.

depilacja laserowa płock.png

Dowiedz się jak wygląda zabieg oraz jak się do niego przygotować?

Postępowanie zabiegowe

Około tydzień przed zabiegiem nie wolno przyjmować żadnych środków obniżających krzepliwość krwi (również aspiryny).

Rekomendujemy również zastosowanie przed zabiegiem maści wzmacniającej z witaminą K.

Przed zabiegiem spotkamy się na indywidualnej konsultacji, podczas której porozmawiamy o planie kuracji, zweryfikujemy możliwość pojawienia się powikłań oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące mezoterapii igłowej.

Kiedy już spotkamy się na zabiegu, w pierwszej kolejności nałożymy na miejsce zabiegowe specjalny preparat znieczulający (maść lub krem). Po około 40 minutach, kiedy już znieczulenie zacznie działać, zabieramy się do pracy i rozpoczynamy iniekcję podskórną.

Nakłuwamy skórę cienką igłą, miejsce przy miejscu, tak, aby zaaplikować do skóry specjalnie przygotowany koktajl witaminowy.

Zabieg kończy się nałożeniem na Twoją skórę specjalnego żelu łagodzącego.

Jeśli po zabiegu zauważyłaś, że Twoja skóra jest zaczerwieniona, lekko opuchnięta – nie przejmuj się, to normalne objawy, które ustąpią w ciągu kilku dni.

Staraj się unikać wystawiania skóry na silne zmiany termiczne i na promienie słoneczne. Zaopatrz się w krem z wysokim filtrem SPF50, żeby zabezpieczyć skórę.

Dbaj o miejsce zabiegowe, staraj się nie dopuścić do możliwości zakażenia.

Przeciwwskazania

Sprawdź wszystkie przeciwwskazania do zabiegu.

 • okres ciąży i karmienia piersią,

 • świeża opalenizna,

 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),

 • niektóre alergie,

 • infekcje np. czynna opryszczka,

 • tendencje do keloidów,

 • zaburzenia krzepnięcia,

 • przyjmowanie antykoagulantów,

 • choroba nowotworowa,

 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Ceny

Poznaj aktualne ceny zabiegu.

Konsultacja Kosmetologa

cena konsultacji

0 zł

Zabieg
LIGHTEYES™ ULTRA
FILORGA®
MESOESTETIC®
regularna cena 1 zabiegu
300 zł
400 zł
400 zł
cena w PAKIECIE
Pakiety
cena pakietu
 • Wszystkie ceny podane są w PLN.

 • Regulamin sprzedaży pakietów znajduje się tutaj

 • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

 • Pakiety zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami.

 • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Instytutu do indywidualnych potrzeb Klienta.

 • Instytut zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Szczegółowe zasady wnoszenia opłat za udzielane świadczenia określa Regulamin Instytutu zamieszczony na stronie instytutem.pl.

Za zabiegi możesz zapłacić:

gotówką
w salonie po zab.

podczas rezerwacji przez
aplikację Booksy

BLIKiem
po zab.

przelewem
tradycyjnym przed zab.

Aktualne promocje
na Twój zabieg:

Czy wiesz że możesz wykonać
ten zabieg 
za darmo ?

AdobeStock_120125337.jpeg

Opinie naszych Klientów

*****

Szeroki wybór zabiegów, zabiegi dostosowane do potrzeb klientek, fachowa pomoc i porada ze strony pracowników, ceny adekwatne do jakości wykonywanych zabiegów, pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, polecam w 100%!

Magdalena Górska

*****

Super obsługa, miła, dbająca o komfort klienta podczas zabiegu. Dodatkowo ogromna wiedza pracowników, która pozwala na udzielenie odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam!

Karolina Piotrowska

bottom of page