top of page

Zabieg Makijażu Permanentnego Brwi, Oczu (kreska) i Ust.

Cena:

od 400 zł

Czas trwania zabiegu:

120 minut

Rekomendowana ilość zabiegów:

1 - 2

Cel terapii:

skorygowanie niedoskonałości

Makijaż permanentny został stworzony po to, by w delikatny sposób podkreślić drzemiące w Tobie piękno.

Jego niepodważalnym atutem jest ogromna oszczędność czasu, którego nie musisz już tracić na codzienny, poranny makijaż. Dzięki niemu możesz czuć się pięknie i naturalnie niezależnie od pory dnia i sytuacji, w jakiej się znajdujesz.

W INSTYTUT em. pracujemy na najlepszych, certyfikowanych preparatach i urządzeniach do makijażu permanentnego. Cyklicznie przechodzimy szkolenia i treningi pod okiem uznanych fachowców. Naszym celem jest podkreślenie Twojej niepowtarzalnej urody, dlatego w naszej pracy stawiamy na delikatność i naturalność.

Specjalizujemy się w makijażu permanentnym oczu (kreska), brwi (metoda henny - delikatny cień oraz metoda włosa, która imituje naturalny włos) oraz ust (kontur, wypełnienie, cień). Trwałość makijażu permanentnego to 2 do 5 lat.

Nie jesteś pewna, czy będziesz się dobrze czuć w makijażu permanentnym? Na pierwszym spotkaniu wykonamy rysunek wstępny, dzięki któremu sama będziesz mogła sprawdzić, czy taki makijaż Ci odpowiada. Bo najważniejsze jest to, żebyś to Ty czuła się najlepiej w swojej skórze.

Efekty

Zobacz jakie efekty można uzyskać wykonując ten zabieg.

Technologia

Poznaj sprzęt lub preparaty za pomocą których wykonujemy ten zabieg.

Nie musisz obawiać się krwawienia czy szarpania skory podczas zabiegu. Makijaż permanentny wykonujemy za pomocą sprawdzonego, niemieckiego sprzętu, dzięki któremu ryzyko bólu podczas zabiegu jest ograniczone do minimum, a czas gojenia się jest bardzo krótki. To wszystko za sprawą wysokiej częstotliwości ukłuć i możliwości indywidualnego dostosowania urządzenia do potrzeb i rodzaju skóry.

W naszym instytucie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną pigmentów PermaBlend, Face i Doreme, na których pracujemy na co dzień. Mamy doświadczenie i umiejętności ich mieszania, dlatego dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – zawsze dobierzemy taki kolor, który będzie podkreślał Twoją urodę.

depilacja laserowa płock.png

Dowiedz się jak wygląda zabieg oraz jak się do niego przygotować?

Postępowanie zabiegowe

W dniu zabiegu zrezygnuj z kawy, mocnej herbaty i napojów energetycznych. Nie zalecamy również zażywania leków przeciwbólowych.

W pierwszej kolejności kosmetolog nałoży na miejsce zabiegowe maść znieczulającą, a podczas zabiegu dołoży dodatkowo skuteczny żel znieczulający – wszystko po to, aby zabieg przebiegł dla Ciebie komfortowo. Może jednak pojawić się obrzęk i podrażnienie – to całkowicie normalne i ustąpi po chwili.

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od miejsca pigmentacji – może potrwać od 30 minut do 1 godziny.

Po zakończeniu zabiegu umówimy Cię na drugie, bezpłatne spotkanie, podczas którego wykonana zostanie drobna korekta i natężenie koloru.

Do swoich obowiązków możesz wrócić już następnego dnia, pod warunkiem, że nie przeszkadza Ci intensywność koloru. W ciągu 4-5 dni zabarwienie zblednie o około 50%, dlatego jeśli po wyjściu z gabinetu zauważysz, że makijaż jest zbyt mocny – nie przejmuj się tym i poczekaj kilka dni na efekt końcowy.

Po 2-3 dniach po zabiegu możesz zauważyć u siebie złuszczanie naskórka. W tej sytuacji rekomendujemy nawilżanie skóry specjalnym kremem lub maścią (np. Solcoseryl, Alantan).

Przez pierwsze dni po zabiegu staraj się unikać przegrzewania skóry (opalanie się, sauna itd.)

Jeżeli miewasz tendencję do opryszczek, na wszelki wypadek zastosuj lek antywirusowy Heviran i maść Zovirax (zabezpieczy to kontur ust przed nadmiernym złuszczaniem i wydłużonym okresem gojenia).

Pamiętaj! Po około 3-4 tygodniach (nie dłużej) musimy koniecznie wykonać drobną korektę makijażu, dzięki której będziesz mogła cieszyć się fenomenalnym efektem końcowym przez kilka lat. Jeśli jej nie wykonasz, makijaż nie będzie tak trwały. Termin korekty zostanie zarezerwowany bezpośrednio po zabiegu. Koszt korekty to 50% ceny regularnej.

Po upływie roku rekomendujemy również wykonanie zabiegu dopełniającego, w zależności od stopnia rozjaśnienia makijażu.

Przeciwwskazania

Sprawdź wszystkie przeciwwskazania do zabiegu.

 • kiedy zmagasz się z cukrzycą (jeśli jest uregulowana - zabieg może zostać wykonany);

 • jeśli przyjmujesz leki sterydowe (powoduje to trudniejsze gojenie ran);

 • jeśli masz łuszczycę (można wywołać rzut łuszczycowy);

 • przy czynnych zmianach skórnych – bakteryjnych, grzybiczych, wirusowych;

 • przy infekcjach, stanach podgorączkowych;

 • jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe;

 • kiedy zmagasz się z bielactwem (podrażnienie skóry może wywołać nowe ogniska);

 • w przypadku ciąży;

 • przy chorobach siatkówki i rogówki oka.

Ceny

Poznaj aktualne ceny zabiegu.

Konsultacja Kosmetologa

cena konsultacji

0 zł

Zabieg
kreska dolna (zagęszczająca rzęsy)
brwi (metoda dowolna)
regularna cena 1 zabiegu
400 zł
1 200 zł
cena w PAKIECIE
Pakiety
cena pakietu
 • Wszystkie ceny podane są w PLN.

 • Regulamin sprzedaży pakietów znajduje się tutaj

 • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

 • Pakiety zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami.

 • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Instytutu do indywidualnych potrzeb Klienta.

 • Instytut zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Szczegółowe zasady wnoszenia opłat za udzielane świadczenia określa Regulamin Instytutu zamieszczony na stronie instytutem.pl.

Za zabiegi możesz zapłacić:

gotówką
w salonie po zab.

podczas rezerwacji przez
aplikację Booksy

BLIKiem
po zab.

przelewem
tradycyjnym przed zab.

Aktualne promocje
na Twój zabieg:

Czy wiesz że możesz wykonać
ten zabieg 
za darmo ?

AdobeStock_120125337.jpeg

Opinie naszych Klientów

*****

Szeroki wybór zabiegów, zabiegi dostosowane do potrzeb klientek, fachowa pomoc i porada ze strony pracowników, ceny adekwatne do jakości wykonywanych zabiegów, pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, polecam w 100%!

Magdalena Górska

*****

Super obsługa, miła, dbająca o komfort klienta podczas zabiegu. Dodatkowo ogromna wiedza pracowników, która pozwala na udzielenie odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam!

Karolina Piotrowska

bottom of page